1988’den beri sofralardaki lezzet olmaya devam ediyoruz..

Zerenler Süt, Ali Zeren tarafından 1988 yılında kurulmuştur. Ticari hayatına o zamanın ileri gelen firmalarına çiğ süt tedariği ile başlayan firmamız, ilerleyen süreçte ticari hacmini arttırarak 1990 yılında peynir imalatına başlamıştır.
m

   Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle, Toroslardan sofralarınıza lezzet katan Zerenler Süt, 1988 yılında Ali Zeren tarafından kurulmuştur. Firmamız 2 kuşaktır Burdur iline bağlı Bucak ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi’nde Süt ve Süt Ürünleri İmalatı Sektöründe faaliyet göstermektedir.  2500 m2 kapalı olmak üzere toplam 10000 m2 alanda günlük 50 ton çiğ süt işleme kapasitesine sahiptir. Tüketicinin sağlığına önem veren firmamız, Global Food Safety Initiative (GFSI) tarafından tam olarak tanınan ve EA (European Cooperation for Accreditation) tarafından kabul görmüş FSSC 22000 sertifikasına sahiptir. Zerenler Süt, Zersan ve Aksiyon markaları adı altında Türkiye genelinde piyasada yer edinmiş yerel ve ulusal firmalar ile çalışarak ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.

   Çalışanlarına ve müşterilerine değer vererek tüm paydaşlarını gözeten, gelişime ve inovasyona önem vererek yeniliklere öncülük eden, sektörde aranılan ve örnek gösterilen bir firma olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Zerenler Süt Ürünleri olarak,

   “Müşterilerin sağlığını korumak, daima iyi kalite ve iyi hizmet sunmak”

 ilkesiyle üretimimize devam ediyoruz.

Sektördeki 30 yılı aşkın deneyimimizle, sofralarınıza doğal, lezzetli ve kaliteli ürünlerle ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

1
2
3
1
2
3

Doğal

Doğallığın en iyi hali Zersan Peynirleri

Taze

Tüm ürünler için vazgeçilmez değerimiz, tazelik...

Lezzetli

Yıllardır sofraların vazgeçilmez lezzeti...

Misyonumuz

Çalışanlarına ve müşterilerine değer vererek tüm paydaşlarını gözeten, gelişime ve inovasyona önem vererek yeniliklere öncülük eden, sektöründe aranılan ve örnek gösterilen bir firma olmak.

Vizyonumuz

Daima daha iyiyi hedefleyerek, kaliteyi her adımda arttırmayı ilke edinerek doğal, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan ürünler üretmek.

Değerlerimiz

Sürekli İyileştirme
İnsana Saygı
Güvenilirlik
Kalite

Nerede Bulabilirsiniz?

Zersan ve Aksiyon marka ürünlerimizi Türkiye’nin her yerindeki Migros Toptan, Metro Toptancı Market ve Bizim Toptan Market şubelerinden temin edebilirsiniz.